VRATIO SE DEMBELE: Barsa sa rezervnim timom igrala nerešeno sa Seltom

BRANILAC TROFEJA ODRADIO POSAO

Selta i Barselona odigrali su u Vigu 1:1 (1:1) u prvoj utakmici osmine finala španskog Kupa kralja.

Branilac trofeja igrao je sa rezervnim sastavom. Mesija, Luisa Suareza, Inijeste i drugih zvezda ekipe nije bilo ni na klupi.

I takav sastav Ernesta Valverdea uspeo da je postigne gol i ostvari dobar rezultat pred revanš sledećeg četvrtka na "Nou Kampu".

Barsa je povela u 15. minutu golom Hozea Manuela Arnaica, a izjednačio je Pione Sisto u 31. Ispostavilo se da je postavio konačan rezultat.

U drugom poluvremenu oba rivala su stvorila po jednu veliku priliku, ali se mreže nisu tresle.

Lepa vest za navijače Barselone je da se na teren, posle četiri meseca oporavka od povrede, vratio Osman Dembele. Podsetimo, mladi francuski napadač došao je letos iz Borusije Dortmund za 105 miliona evra. Međutim, već na drugom nastupu za novi klub doživeo je tešku povredu.