(VIDEO) UZALUD BEJLOVI GOLOVI: Selta šokirala Real! Kralj ostaje bez krune

REMI U VIGU

Fudbaleri Selte i Real Madrid igrali su 2:2 (1:2) u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Domaćin je poveo, Real preokrenuo, Selta je promašila penal, ali je na kraju došla do boda.

Danijel Vas je u 33. minutu zapalio tribine "Balaidosa", ali je Geret Bejl za 110 sekundi (u 36. i 38. minutu) postigao dva gola i doneo preokret - 1:2.

Selta je imala veliku priliku da izjednači u 72. minutu kada je Iago Aspas izveo penal, ali je njegov udarac zaustavio Kejlor Navas.

Međutim, to nije deprimiralo domaće igrače, koji su nastavili da napadaju, što im se isplatilo u 82. minutu kada je Maksi Gomez doneo novo izjednačenje i postavio konačan rezultat.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja bio je starter u timu Selte, a zamenjen je u 73. minutu.

Real je četvrti na tabeli sa 32 boda, odnosno čak 16 bodova manje od vodeće Barselone, doduše i mečom manje. Jasno da su šanse "kralja" da odbrani špansku krunu svedene na teoriju.