(VIDEO) DVA GOLA JOVANOVIĆA: Crno-beli se sa Teleoptikom zagrevali za Kipar

dorba provera

Fudbaleri Partizana danas su savladali ekipu Teleoptika rezultatom 3:0.

Meč je odigran u Zemunelu u sklopu poslednjih priprema aktuelnog šampiona pred odlazak na Kipar.

Trener Đukić je sa dve različite postave izašao u dva poluvremena, a strelac čak dva gola bio je mladi Đorđe Jovanović u 17. i 36. minutu.

Poslednji pogodak na meču postigao je Luka Cucin u 61. minuta za konačan rezultat 3:0 za crno-bele.

Partizan – I poluvreme: Jovičić, Vulićević, Antonov, Nemanja R Miletić, Ostojić, Jevtović, Radin, Tošić, Janković, Tavamba i Jovanović.

Partizan – II poluvreme: Nemanja Stevanović, Cucin, Marković, Mitrović, Nemanja G. Miletić, Dramani (od 62. Jović), Nišić, Strahinja Jovanović, Urošević, Đerlek, Đilas.

Teleoptik – I poluvreme: Popović, Vlalukin, Šehović, Jović, Vranjanin, Šiškov, Ilić, Filip Čermelj, Simović, Đurić, Luka Čermelj.

Teleoptik – II poluvreme: Trnić, Krstić, Islamović, Sekulović, Popović, Bošnjak, Dapčević, Minić, Savić, Lakičević, Cvetičanin.

KURIR TV SPORT ZVEZDA SA PUNIM STADIONOM PROTIV CSKA?! Ruski navijači preuzeli krivicu!