(VIDEO) STARA DAMA NA VRHU SERIJE A: Juventus do pobede sa dva igrača! Pogledajte zašto su isključeni fudbaleri Kjeva

CRNO-BELI LIDERI MAKAR DO NEDELJE POPODNE

Fudbaleri Juventusa savladali su Kjevo kao gosti u Veroni 2:0 u utakmici 22. kola italijanske Serije A.

"Stara dama" se makar do sutra popdne popela na vrh tabele sa 56 bodova, dva više od Napolija, koji tek treba da igra meč 22. kola, sa Bolonjom.

Kjevo je ostao na 13. mestu sa 22 boda.

Juventus je otpor "žilavog" domaćina slomio tek sa dva igrača više. Prvo je Bastijen isključen u 37. minutu, a u 62. i Kaćatore.

Bastijen je dobio dva žuta kartona za tri minuta, dok je Kaćatore dobio direktan crveni zbog nepristojnog ponašanja prema sudiji Mareski.

Šampion, naravno, nije propustio da materijalizuje takvu prednost. Domaćina je načeo Sami Kedira u 67. minutu. Nemac je na asistenciju Bernardeskija snažnim šutem zatresao mrežu.

Konačan rezultat postavio je Gonzalo Iguain u 88. minutu, udarcem glavom posle centaršuta Daglasa Koste.

Zanimljivo je da su fudbaleri Juventusa večeras igrali u zelenim dresovima.

Srpski fudbaler Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za Kjevo.

Ranije danas Atalanta je u prvom meču 22. kola kao gost pobedila Sasuolo 3:0.