(VIDEO) ZVEZDO, ČUVAJ SE MUSE: CSKA remizirao u prijateljskom meču sa Dancima, Nigerijac se pokazao kao veliko pojačanje

JOŠ 11 DANA DO OKRŠAJA U BEOGRADU

Naredni rival Crvene zvezde u Ligi Evrope, moskovski CSKA, remizirao je danas sa danskim Nordsjilendom u prijateljskoj utakmici - 1:1 (1:1).

"Armejci" su poveli u 33. minutu, a strelac je bio Ahmed Musa.

Napadač iz Nigerije je asistenciju Golovina pretvorio u gol i dokazao da će predstavljati veliko pojačanje za CSKA. Musa se ove zime vratio među "armejce" posle epizode u Lesteru.

Danci su ipak stigli do izjednačenja u finišu prvog poluvremena, golom Jansena (43. minut).

CSKA je meč počeo u sastavu: Akinfejev – Fernandes, V. Bersucki, Vasin, Nababkin – Vernblum, Natho – Vitinjo, Golovin, Džagojev – Musa.

Crvena zvezda i CSKA 13. februara u Beogradu igraju prvu utakmicu šesnaestine finala Liga Evrope.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)

KURIR SPORT: Partizanov tim za Viktoriju. Ovaj deo tima je siguran