(VIDEO) NEROAZURI JOŠ UVEK BEZ POBEDE U 2018: Inter  razočarao protiv Krotonea

muke

(VIDEO) NEROAZURI JOŠ UVEK BEZ POBEDE U 2018: Inter razočarao protiv Krotonea

Velika kriza milanskog Intera nastavljena je i u 23. kolu Serije A pošto je Krotone uspeo da ostane neporažen na Đuzepe Meaci – 1:1 (1:0).

'Nerazuri' trenera Lučana Spaletija zabeležili su peti remi u nizu, dok su poslednji put u nacionalnom šampionatu trijumfovali trećeg decembra prošle godine, kada su kod kuće deklasirali Kjevo (5:0).

Inter je ponovo poveo, Eder je u 23. minutu iskoristio asistenciju Marcela Brozovića, a to je ujedno bio i konačan rezultat posle 45 minuta igre. Međutim, domaćin nije uspeo da osigura prednost, što su gosti kaznili posle lepe akcije i šuta Andree Barberisa posle tačno časa igre. Mogao je ipak Inter do sva tri boda, najpre preko Edera, ali je najbolju šansu propustio Rafinja, koji je ove zime stigao iz Barselone, šutiravši zamalo pored stative u 89. minutu.