(VIDEO) SVECI PREGAZILI MARSEJ: PSŽ prošao u polufinale Kupa

silovito

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Olimpik iz Marseja 3:0 u četvrtfinalu Kupa Francuske.

„Sveci“ su posao obavili u minuta neposredno pre i posle poluvremena, kada je Anhel di Marija postigao dva gola, a rivala je dokrajčio Edinson Kavani. Urugvajcu je dao po gol u sva tri ovogodišnja Klasika francuskog fudbala.

Brigu za domaće predstavlja povreda Kilijana Mbapea, koji je napustio meč na poluvremenu. PSŽ je već bez Nejmara i Markinjosa za revanš osmine finala LŠ sa Realom sledeće nedelje.

Parižani su tako najljućeg rivala dvaput u četiri dana pobedili identičnim rezultatom – 3:0 – na Parku Prinčeva.

Njima će se u polufinalu pridružiti dve trećeligaške ekipe: Šambli je u sredu pobedio Strazbur 1:0, golom Lasane Dukurea u 83. minutu, dok je u utorak Lezerbije bio uspešni od Lansa penalima, posle 0:0.

Poslednji polufinalista Kupa Francuske biće poznat u četvrtak, posle duela Kaena i Olimpika iz Liona.

(KURIR TV SPORT) Zvezdi i Partizanu, FSS oduzima bodove?! Aprilililiiiiii……!!!