(VIDEO) REAL LAKO SA HETAFEOM: Kristijano Ronaldo postigao dva gola i ispisao novu stranicu istorije

PRIMERA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Hetafea sa 3:1 u utakmici 27. kola španske Primere.

Real je u prvom poluvremenu stigao do prednosti od 2:0 golovima Gareta Bejla u 24. i Kristijana Ronalda u 45. minutu.

Na početku nastavka, u 47. minutu, Hetafe je ostao sa igračem manje na terenu pošto je Loik Remi dobio drugi žuti karton.

Gostujuća ekipa je, ipak, uspela da smanji rezultat pogotkom Franciska Portilja u 65. minutu sa penala.

Konačan rezultat postavio je Ronaldo svojim drugim golom na utakmici, u 78. minutu.

Portugalac sada na kontu ima 16 prvenstvenih pogodaka, a mogao je i do 17, ali je njegov gol poništen, utisak je nepravedno.

Ujedno, Ronaldo je stigao do 300 golova u španskog Primeri!

Real je treći na tabeli Primere sa 54 boda, dok je Hetafe deseti sa 36.

Ekipa Zinedina Zidana u narednom kolu gostuje Eibaru, a Hetafe na svom terenu igra protiv Levantea.