(VIDEO) PRAVI SE DA TE UDARIO SUDIJA: Evo recepta za trošenje vremena kad vam tim ima rezultat da prolaz dalje

može u glumce

Igrao se 88. minut fudbalske utakmice El Nacionala i San Hozea u Kopu Sudamerikana, rezultat je bio 1:1 i on je ekvatorsku ekipu vodio vodio dalje. A da poslednji trenuci utakmice što brže prolete pobrinuo se golman Johan Padilja.

On je krenuo trošiti vreme nekoliko minuta pre kraja, a zbog sporog trčanja prema lopti koju je trebao vtariti u igru sudija je došao do njega i pokazao mu žuti karton, a pritom ga je malo i gurnuo.

Tada se dogodila neverovatna scena - 25-godišnjak je pao kao pokošen na travnjak i odglumio prekršaj od strane arbitra. Imao je sreće jer je glavnom sudiji odmah postalo jasno s kim ima posla pa je odlučio da sve ignoriše.

Na kraju je i ostalo 1:1, a El Nacional je prošao s ukupnih 4:3.

Sudiju tukli svi, od prvotimaca do ekonoma! Spasavao glavu bekstvom preko ograde!