(VIDEO) PARTIZAN OSVOJIO BANOVO BRDO: Đukićevi crno-beli sa 2 gola za 3 minuta razbili Lalatovićeve crno-bele

Super liga srbije

Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički 2:0 (2:0) u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Gosti su do pobede došli za 3. minuta izvevši dve identične akcije. U prvoj je Ožegović spustio loptu Tavambi, koji je lako matirao Kirovskog.

U samo dva minuta kasnije u 22. minutu Ožegović je sada sam matiraogolmana Čukaričkog.

Treba napomenuti da je u 57. minutu poništen gol Čukaričkog jer je sudija signalizirao ofsajd.

Partizan je sada drugi sa 58. bodova, dok Čukarički dva mesta niže ima 46.

Inače, Partizan prvi put od 29. novembra nije primio gol na svim mečevima, poslednji put se to dogodilo na gostovanju Voždovcu (1:0). Na sedam vezanih mečeva, bar jedan pogodak je primila ekipa trenera Miroslava Đukića.

Drugo poluvreme

90+4. minut - Kraj meča

87. minut - Udarac Jevtovića iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, Kirovski je je uspeo da ukroti loptu.

77. minut - Ožegović se žali na povredu prepone i umesto njega na terenu je Ivanović.

70 minut - Pokušao je Đerlek udarcem sa oko 18 metara, ali je odbranio Kirovski. Ogežović se ljuti na tinejdžera što mu nije dodao loptu već je sam završio akciju.

66. minut - Dobar prodor Pantića, ali i šut Ožegovića pravo u Kirovskog

57. minut - Poništen gol Čukaričkog zbog ofsajda

56. minut - Partizan je umrtvio igru i tako pokušava da sačuva kapital iz prvog poluvremena

46. minut - Utakmica je nastavljena

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena

37. minut - Janković je bio u dobroj prilici, ali ga je zaustavio Bogosavac

31. minut - Kao i kod oba gola Partizana, Janković je utrčao u prazan prostor, ali nije uspeo da pogodi gol. Utisak je da je lopta okrznula stativu

28. minut - Prekid meča jer su navijači Partizana napravili bakljadu

26. minut - Nova dobra akcija Ožegovića, ali ni on ni Đerlek nisu pogodili okvir gola Čukaričkog

23. minut - GOOOOOOOOOOl 0:2 Ožegović! Sjajna reakcija napadača gostiju

20. minut - GOOOOOOOOL 0:1 Tavamba! Igrači Čukaričkog su pritisnuli odbranu, Zdjelar je dugom loptom, našao Ožegovića, ovaj je spustio za Tavambu, koji je rutinski zatresao mrežu

18. minut - Dobra akcija Čukaričkog, ali Đerlek izbauje loptu u korner

12. minut - Slobodan udarac za Partizan sa 18 metara, ali je Janković pogodio živi zid

9. minut - Kirovski je dva puta dobro intervenisao za manje od minuta. Prvo je ispravio grešku odbrane domaćih, a zatim i odbranio udarac Ožegovića

6. minut - Za sada nema uzbuđenja

1. minut - Utakmica je počela

Prvo poluvreme

14:45 - Sastavi timova: Đukić dao šansu mladom Arminu Đerleku

Čukarički: Kirovski, Docić, Stevanović, Drinčić, Bojić, Ovusu, Puškarić, Stojanović, Bogosavac, Đurić, Belaković

Partizan: Stojković, Vulićević, Miletić R Nemanja , Marković, Miletić G. Nemanja, Zdjelar, Pantić, Đerlek, Janković, Ožegović, Tavamba

14:30 - Korteo grobara krenuo ka stadionu

Popularni Brđani su tokom prethodnih nekoliko sezona često pružali sjajne partije protiv crno-belih, pa treba očekivati veliku borbu i odličan meč.

Ekipa Čukaričkog trenutno zauzima 4.mesto na tabeli sa 46 osvojenih bodova, a u prethodnom kolu podelili su bodove sa ekipom Borca na gostovanju u Čačku gde je rezultat bio 2:2.

Partizan je trenutno 2.mesto na tabeli sa 55 osvojenih bodova, a u prethodnom kolu crno-beli su na svom terenu savladali ekipu Rada rezultatom 3:1.

Dva tima su već odigrala jedan susret tokom aktuelne sezone, a meč u Humskoj završen je nerešenim rezultatom 0:0.

Kurir sport, foto: partizan.rs