(VIDEO) PEVCI PREGAZILI TREŠNJICE: Totenhem nakon preokreta savladao Bormaunt

premijer liga

udbaleri Totenhema pobedili su danas na gostujućem terenu Bornmut sa 4:1, u utakmici 30. kola Premijer lige i vratili se na treće mesto na tabeli.

Bornmut je poveo u sedmom minutu golom Džuniora Stanislasa, a izjednačio je Dele Ali u 35. minutu. Gosti su posle toga uvećali prednost golovima Son Hjen Mina u 62. i 87. minutu, a konačan rezultat postavio je Serž Orije u prvom minutu nadoknade vremena.

Najbolji strelac Totenhema i Premijer lige Hari Kejn povredio je skočni zglob posle sudara sa golmanom Bornmuta Asmirom Begovićem i sredinom prvog poluvremena je izašao iz igre.

Posle četvrte uzastopne pobede Totenhem je treći na tabeli sa 61 bodom i ima bod više od četvrtoplasiranog Liverpula i četiri manje od Mančester junajteda na drugom mestu.