BRĐANI I LUČANCI U POLUFINALU KUPA: Čuka jaka u Kruševcu, Mladost šokirala Vošu

KUP SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog i Mladosti plasirali su se večeras u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu eliminisali Napredak, odnosno Vojvodinu.

Ekipa Nenada Lalatovića na gostovanju je nadigrala Kruševljane i slavila sa 2:0. Golove u trijumfu postigli su Marko Docić u 32. minutu i Petar Bojić u 46.

Mladost je uspela da se revanšira Vojvodini za poraz od 3:0 prethodnog vikenda, pošto je u Novom Sadu slavila golom Miloša Trifunovića u 89. minutu.

Ranije danas Partizan je sa 2:0 u Ivanjici pobedio Javor, dok je Mačva posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca sa 5:4, nakon regularnih 0:0, eliminisala Crvenu zvezdu.

Prvi polufinalni mečevi igraće se 18. aprila, dok su revanši 9. maja, a parovi će biti naknadno određeni žrebom.

(Beta, Foto: FK Čukarički)

KURIR SPORT: ABA dodatno ponizila nacionalne saveze. KLS se igra za kikiriki