(VIDEO) SPEKTAKULARNA ZAVRŠNICA NA SANČEZ PISKUANU: Barselona do boda sa dva gola u minutu protiv Sevilje

kakav fudbal

Fudbaleri Sevilje i Barselone odigrali su večeras nerešeno 2:2 u utakmici 30. kola španske Primere.

Sevilju je od pobede i šanse da nanese prvi poraz Barseloni u Primeri ove sezone delilo samo nekoliko minuta, ali je ekipa sa Nou Kampa uspela da stigne do boda u finišu meča.

Domaća ekipa je golovima Franka Vaskesa u 36. i Luisa Murijela u 50. minutu stigla do velike prednosti, igrala je bolje i imala nekoliko dobrih prilika da uveća vodjstvo, ali se fudbaleri domaće ekipe na kraju nisu radovali.

Za to su se pobrinuli Luis Suares i Lionel Mesi koji su postigli golove u 88. i 89. minutu.

Barselona je prva na tabeli Primere sa 76 bodova, dok je Sevilja šesta sa 46.

Fudbaleri Barselone u narednom kolu Primere dočekuje Leganes, dok Sevilja gostuje Selti.