(VIDEO) JEDAN OD NAJČUDNIJIH GOLOVA TOŠIĆA IKADA: Srbin zatresao mrežu gostiju u velikoj pobedi svog Bešiktaša

sjajno

Srpski reprezentativac Duško Tošić postigao je pogodak za svoj Bešiktaš u ubedljivoj pobedi nad Gotcepeom.

Bešiktaš je na svom terenu ubedljivo savladao Gotzepe rezultatom 5:1, a jedan od strelaca bio je i srpski reprezentativac Duško Tošić.

Srbin je zatresao mrežu gostiju u 64. minutu na asistenciju Ujsala.

Osim njega, pogađali su još i Taliska, Medel, Larin i Babel, dok je za goste utešni pogodak postigao Akbunar u 71. minutu.

Gotcepe je igrao sa igračem manje manje od 78. minuta posle dva brza žuta kartona Rotmana.

KURIR SPORT: Bruka sa Stolicom, Bruka sa Mažićem i budalaština sa podelom bodova