icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) ŠOKANTAN FINIŠ DRAME POD VEZUVOM: Napoli pobedio Kjevo golom u 93. minutu i ostao u trci za titulu

NA MINUS 4 U ODNOSU NA JUVENTUS

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na svom terenu Kjevo sa 2:1, u utakmici 31. kola italijanskog prvenstva i na četiri boda smanjili zaostatak za vodećim Juventusom.

Napoli je mogao da povede u 51. minutu, ali je Dris Mertens promašio penal, pa su sva tri gola postignuta su u poslednjih 20 minuta utakmice. Kjevo je poveo u 73. minutu golom Marijuša Stepinskog, a izjednačio je Arkadijuš Milik u 89. minutu.

Pobedu Napoliju doneo je Amadu Dijavara u trećem minutu nadoknade vremena.

Napoli je posle 24. prvenstvene pobede drugi na tabeli sa 77 bodova i ima četiri manje od vodećeg Juventusa, koji je juče pobedio Benevento sa 4:2. Kjevo je pretrpeo 16. poraz i zauzima 15. mesto na tabeli sa 29 bodova.

Krotone je kao domaćin pobedio Bolonju sa 1:0 golom Simija u 25. minutu.

Krotone je prekinuo niz od tri poraza i posle sedme prvenstvene pobede nalazi se u zoni ispadanja na 18. mestu sa 27 bodova, koliko ima i Spal, koji je prvi iznad crte. Bolonja je pretrpela 16. poraz i 12. je na tabeli sa 35 bodova.

Fudbaleri Verone pobedili su na svom terenu Kaljari sa 1:0, a jedini gol postigao je Romulo u 36. minutu iz jedanaesterca.

Verona je pretposlednja na tabeli sa 25 bodova, a Kaljari je posle trećeg uzastopnog poraza 16. sa 29 bodova.

Kasnije igraju Udineze-Lacio i Milan-Sasuolo.

(Beta, Foto: Reuters)

(VIDEO) DA LI JE OVO NAJGLUPLJI ILI NAJŽEDNIJI GOLMAN NA SVETU?!