(VIDEO) ŠOK NA SAN SIRU: Rosonerima ne pomaže ni igrač više! Benevento pobedio usred Milana

SERIJA A

Fudbaleri Beneventa pobedili su večeras u gostima ekipu Milana sa 1:0 u utakmici 34. kola italijanske Serije A.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Pjetro Jemelo u 29. minutu.

Milan je imao više loptu u svom posedu, mnogo više udaraca ka golu protivnika i igrača više od 80. minuta, ali to nije bilo dovoljno da večeras stigne do pozitivnog rezultata.

Ekipa Milana je šesta na tabeli Serije A sa 54 boda. Na drugoj strani, Benevento je upisao tek petu pobedu od početka sezone i poslednji je na tabeli sa samo 17 osvojenih bodova.

Fudbaleri Sasuola su ranije danas istim rezultatom slavili protiv Fiorentine. Pobednički gol postigao je Mateo Politano u 41. minutu.

Fiorentina je deveta na tabeli sa 51 bodom, dok je Sasuolo na 13. poziciji sa 37.