(VIDEO) SLOVENAC RIMLJANE ZAVIO U CRNO: Roma ozbiljno oštećena protiv Liverpula

sudija u centru pažnje

Slovenački fudbalski arbitar Damir Skomina drastično je oštetio ekipu Rome u revanšu polufinala Lige šampiona protiv Liverpula u Rimu.

U 49. minutu golman Karijus sapleo Džeka, ali je Slovenac dosudio ofsajd poziciju Rominog napadača. I pogrešio. Džeko nije bio u nedozvoljenoj poziciji, a penal je bio čist kao suza.

U tom momentu engleski tim je vodio 2:1, ubrzo je Džeko izjednačio.

U 62. minutu El Šaravi je šutirao iz blizine, a Aleksander-Arnold je rukom odbranio! Skomina je dosudio korner, iako se jasno videlo da je fudbaler Liverpula igrao rukom, a da golman ne bi imao nikakve šanse da odbrani. U tom momentu rezultat je bio 2:2.

Podsetimo Liverpul je u prvom meču slavio sa 5:2, a pobednik ovog dvomeča će se u finalu Lige šampiona 26. maja u Kijevu sastati sa madridskim Realom.