(VIDEO) NIJE ZNAO ŠTA ĆE SA SOBOM: Pogledajte radovanje Jirgena Klopa posle plasmana Liverpula u finale LŠ

LUDILO

Fudbaleri Liverpula drugi su finalisti Lige šampiona, uprkos tome što su u gostima izgubili od Rome 4:2 (2:1), a reakcija trenera 'redsa' Jirgena Klopa oduševila je planetu.

Engleski tim je prošao u finale zahvaljujući pobedi na Enfildu 5:2, pa će se za "ušati trofej" boriti sa aktuelnim šampionom Real Madridom.

Roma nije uspela da napravi identičnu senzaciju kao protiv Barselone u prethodnoj rundi, a nije bila ni toliko blizu jer je poslednja dva gola postigla u 87. i 90+3 minutu preko Rađe Naingolana.

Liverpul je dva puta vodio, pogađali su Sadio Mane u 9. i Žoržinjo Vajnaldum u 26, dok su se u strelce upisali još Džejms Milner autogolom u 15. i Edin Džeko u 52. minutu.

Možda bi do novog čuda Roma došla da je slovenački sudija Damir Skomina okarakterisao penal posle faula golmana Lorisa Karijusa nad Džekom, umesto ofsajd pozicije na startu drugog poluvremena.

Eksplozija radosti trenera 'redsa' Jirgena Klopa obišla je planetu. Pogledajte kako je to izgledalo.