icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

ĐUKIĆ POSLE REMIJA SA NAPRETKOM: Katastrofalno prvo poluvreme

OD 0:2 DO 2:2

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da je njegova ekipa odigrala katastrofalno u prvom poluvremenu današnje utakmice protiv Napretka i da su je potpuno poremetila dva brza gola protivnika.

"Posle katastrofalnih prvih 45 minuta ispravili smo se u drugom poluvremenu, postigli smo dva gola i izjednačili, igrali mnogo bolje. U prvom poluvremenu loša koncentracija u defanzivi, primili smo dva gola koja ne smemo da primimo, koja su nas poremetila totalno", rekao je Đukić za televiziju Arenasport.

Partizan je danas na svom terenu odigrao 2:2 sa Napretkom u 35. kolu Super lige Srbije.

Napredak je poveo golovima Jesea Sekidike u 12. i Miloša Vulića u 13. minutu, a Partizan je izjednačio golovima Djordja Jovanovića u 59. i 62. minutu.

Jovanović je oba gola postigao posle asistencija kapitena Saše Ilića. "Ekipa je u drugom poluvremenu dobro ušla u meč i uspeli smo da izjednačimo", dodao je Đukić.

U sledećem kolu, narednog vikenda, Partizan će igrati kao gost protiv Voždovca, a Napredak u Kruševcu protiv Čukaričkog.

Pre toga, Partizan će u sredu igrati protiv Čukaričkog, revanš utakmicu polufinala Kupa Srbije i pokušaće da nadoknadi dva gola zaostatka, pošto je Čukarički u prvom meču pobedio sa 4:2.

Partizan brani trofej u Kupu i to mu je jedina prilika za trofej ove sezone, pošto nije uspeo da odbrani šampionsku titulu.

(Beta, Foto: Dado Đilas)

(KURIR TV SPORT) ZBOG ČEGA GRAĐANI SRBIJE NE ZASLUŽUJU DA GLEDAJU ORLOVE?! Ili zašto je za FSS bitnija Austrija od Srbije?!

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!