FULAM MORA U BARAŽ: Jokan još čeka Premijer ligu!

Čempionšip

Fulam našeg trenera Slaviše Jokanovića i napadača Aleksandra Mitrovića izgubio je meč poslednjeg kola Čelmpionšića od Birmingema (1:3) i tako ostao bez direktnog plasmana u Premijer ligu, gde će ići Kardif našeg Marka Grujića i Vulverhempton.

Fulam će u baražu za najjače englesko takmičenje igrati s Derbijem, dok će drugi par činiti Aston Vila i Midlsbro.

Fulam je ovim porazom prekinuo i niz nepobedivosti duži od 20 utakmica. Birmingem je poveo u 15. minutu golom Lukasa Jutkijeviča, Harli Din je duplirao prednost pred poluvreme u 43. minutu. Nadu je gostima u 84. minutu vratio Tom Karni kada je pogodio za 2:1, ali sve dileme otklanja Če Adams pet minuta kasnije. Srpski napadač Aleksandar Mitrović je odigrao ceo meč za goste.