NAJČUDNIJI PENAL U ISTORIJI FUDBALA: Nije realno da je to uradio! Ovo u životu niste videli! (VIDEO)

NEVEROVATNO

Francuski drugoligaš Ajačio izborio je finale doigravanja za prvu francusku ligu pošto je nakon penala izbacio ekipu Avra.

Nakon 120 minuta igre bilo je 2:2, a domaćin je slavio posle boljeg izvođenja penala 5:3.

Posle 90 minuta igre bilo je 1:1, da bi u 111. minutu videli verovatno najčudniji penal u istoriji fudbala..

Naime, domaći fudbaler Matieu Koutadeur se u kaznenom prostoru uneo u lice sudiji i nakon toga ga ramenom odgurnuo. Sudija je prekinuo utakmicu, dosudio penal i isključio igrača.

Prema pravilima svaki fizički napad na sudiju se kažnjava crvenim kartonom i slobodnim udarcem za protivničku ekipu. Tako da je sudija ispravno postupio.

Ajačio će za plasman u Ligu 1 igrati protiv Tuluza, koji je završio na 18. mestu prve lige Francuske.

BEOGRAD JE GOREO ZA VIKEND! Dobili smo novog kralja evropske košarke i otkrili ko je zapalio zvezdin autobus! (KURIR TV SPORT)