ZVEZDIN PREOKRET IZ SNOVA ZA TITULU ŠAMPIONA! Spektakularan derbi omladinaca! Partizan ispustio tri gola prednosti! (VIDEO, FOTO)

GOLEADA NA TELEOPTIKU

U izuzetno dramatičnoj završnici šampionata Omladinske lige Srbije Crvena zvezda je osvojila titulu šampiona!

1 / 9 Foto: Starsport©

Zvezda je u poslednjem kolu prvenstva posle nestvarnog preokreta savladala Partizana i osvojila ključne bodove u borbi za titulu (4:3).

Crveno-belima je bila potrebna pobeda kako ne bi zavisili od ishoda meča između drugoplasiranog Brodarca i Čukaričkog i posle prvih 45 minuta delovalo je da će tužni napustiti Teleoptik.

Podmladak Partizana je posle 45 minuta igre na Teleoptiku imao tri gola prednosti protiv Crvene zvezde (3:0). Strelci su bili Kokir u 37. i 44. i Nović u 23. minutu.

Međutim, u drugom delu meča Zvezda se vratila na spektakularan način. Zvezda je za dvadesetak minuta uspela da postigne tri gola i izjednači rezultat. Strelci su bili Savić (51) i Santrač (55), autogol posle šuta Erakovića (61). Do neverovatnog preokreta crveno-beli su stigili u 86. minutu drugim golom odličnog Savića!

KURIR SPORT: Evo zašto je Zidan napustio Real