ČEKAJU SE JOŠ LEGIJA I TRNAVA: Dinamo i Škendija prošli u naredno kolo Lige Evrope (VIDEO)

SAMO DA ZVEZDA SAZNA PROTIVNIKA

Fudbaleri Dinama iz Zagreba i makedonske Škendije plasirali su se večeras u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dinamo je, posle ubedljive pobede na svom terenu od 5:0, večeras odigrao nerešeno 2:2 protiv Hapoela Ber Ševe.

Izraelski tim je u prvom poluvremenu stigao do vodjstva od 2:0, golom Džona Ogua i autogolom Petra Stojanovića. Dinamo je, medjutim, početkom drugog poluvremena, za samo pet minuta, došao do izjednačenja. Strelci su bili Mario Budimir i Izet Hajrović.

Protivnik Dinama u narednom kolu biće bolji iz duela Astana - Mitjiland. Astana je pobedila u prvom meču sa 2:1.

Škendija ja u drugom kolu kvalifikacija eliminisala Šerif iz Tiraspolja.

U prvom meču, odigranom u Makedoniji, Škendija je slavila sa 1:0 i taj jedan gol je bio dovoljan toj ekipi za prolaz dalje pošto u večerašnjem meču pogodaka nije bilo.

Škendija će u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati protiv Salcburga.