ASISTENCIJA I GOL TADIĆA U DRESU NOVOG KLUBA: Dušan vodi Ajaks do Lige šampiona (VIDEO)

mađioničar

Reprezentativac Srbije Dušan Tadić je svojim golom i asistencijom doneo moglo bi se slobodono reći odlučujući bod svom Ajaksu na putu ka Ligi šampiona.

Fudbaleri Ajaksa odigrali su nerešeno u prvoj utakmici dvomeča sa ekipom Satndarda iz Liježa rezultatom 2:2, a najzaslužniji za ovaj rrezultat bio je Dušan Tadić koji je sa jednim golom i asistencijom značajno doprineo ovom rezultatu.

Huntelar je doveo Holanđane u prednost golom u 19. minutu na asistenciju reprezentativca Srbije, koji je u 34. minutu odličnu igru krunisao golom na asistenciju Neresa.

Prednost Holanđana umanjio je Karcela-Gonzales u 67. minutu, dok je izjednačenje doneo Emond u četvrtom minutu nadoknade.

Revanš je na programu za tačno sedam dana, tačnije 14. avgusta. Očigledno da Duciju veoma odgovara nova sredina i iskreno se nadamo da će reprezentativac Srbije nastviti u istom ritmu.