icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

KRAJ SUBOTIČKE BAJKE: Spartak poražen od Brondbija u Beogradu (KURIR TV)

VELIKA PREDNOST DANACA

Fudbaleri Spartaka poraženi su u Beogradu od Brondbija 0:2 (0:1) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Subotičani su na domak eliminacije i završetka evropske bajke, ali se uprkos porazu nisu obrukali.

1 / 13 Foto: Starsport©

Borili su se koliko su mogli bez nekoliko važnih igrača, a da je Čečarić u 18. minutu iskoristio veliku šansu koja mu se ukazala, ko zna kako bi se razvijala utakmica.

Ovako, objektivno jači gosti su prilike koristili na stadionu "Rajko Mitić" i na kraju zasluženo trijumfovali golovima Dominik Kajzer u 29. i Hani Muhtar u 47. minutu.

Revanš će se igrati za nedelju dana u Kopenhagenu.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!