DOBRE VESTI ZA CRNO-BELE IZ DANSKE: Nordsjeland doživeo novi poraz u prvenstvu (VIDEO)

PARTIZANU SVE IDE NA RUKU

Partizanov rival u kvalifikacijama za Ligu Evrope pretrpeo je danas i treći poraz u poslednjih nedelju dana.

Nordsjeland je danas poražen na gostovanju od ekipe Alborga rezultatom 1:0, iako su partizanovi protivnici bili veliki favoriti.

Domnaćin je do pobede došao golom Očsa u 90. minutu meča, a isti igrač je samo minut kasnije dobio crveni karton.

Podsetimo, Nordsjelad u predhodnom kolu domaćeg šampionata poražen od Brondbija rezultatom 2:0, a Partizan ih je savladao u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope rezultatom 2:1.

Revaš meč se igra u četvrtak, a sada su crno-beli domaćini.

Danci su nastupili u sledećem sastavu: Larsen - Bartolec, Nelson, Mumin, Mini - Kristensen, Strunk Jakobsen, Damsgard (Skovgard od 85.) - Skov Olsen, Kudus (Rigard Jensen od 75.), Rasmusen (Amon od 81.).