PRIJOVIĆ I PAOK GAZE KA LIGI ŠAMPIONA: Grci odoleli Spartaku u Moskvi

slavlje u solunu

Fudbaleri PAOK-a plasirali su se u plej-of za plasman u Ligu šampiona pošto su u revanš meču 3. kola kvalifikacija remizirali sa Spartakom iz Moskve 0:0.

U prvom meču, grčki tim je slavio sa 3:2. Iako je u jednom momentu utakmice u Solunu bilo 0:2 za goste iz Rusije.

Posao crno-belima iz Soluna bio je olakšan od 33. minuta revanša, kada je Luiz Adrijano dobio direktan crveni karton i Spartak je do kraja morao sa igračem manje.

Brojčano slabiji, domaćin nije uspeo da stvori veći broj prilika, najbolju je propustio Zobninm u drugom poluvremenu, a najbliži golu PAOK je bio preko srpskog reprezentativca Aleksandra Prijovića koji je odigrao svih 90 minuta.

U domaćem timu Marko Petković je meč odgledao sa klupe za rezerve.

PAOK se u borbi za Ligu šampiona sastaje sa boljim iz duela Benfika - Fenerbahče.