BEŠIKTAŠ POBEDIO PRED PARTIZAN: Negredo je i dalje u Turskoj i trese mreže (VIDEO)

PREOKRET

Fudbaleri Bešiktaša su u DR kolu turskog šampionata pobedili kao gosti ekipu Erzuruma sa 3:1

Rival Partizana u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope je do pobede došao posle preokreta.

Erzurum je poveo već u 16. minutu golom Jasnima Šćuka, a gosti su u drugom poluvremenu došli do preokreta.

Najpre je Gokan Gonul postigao pogodak u 54. minutu, a onda je Alvaro Negredo u 76. doneo preokret Bešiktašu. Konačan rezultat postavio je Rikardo Kvarežma u 84. minutu iz penala.

Da podsetimo, Negredo je "krivac" što će Partizan igrati protiv Bešiktaša, jer je u revanšu protiv LASK-a u nadoknadi vremena postigao pogodak koji je Turke odveo u baraž za Ligu Evrope. Spekulisalo se da će Bešiktaš prodati Negreda Monaku, ali Španac je i dalje u ekipi iz Istanbula.