icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

REMI SRBA U LISABONU PRED MAŽIĆEVIM OČIMA: PAOK iznenadio Benfiku! Pobeda PSV-a u Belorusiji

PLEJ-OF ZA LIGU ŠAMPIONA

Fudbaleri PSV iz Ajndhovena pobedili su večeras na gostujućem terenu BATE Borisov sa 3:2, u prvoj utakmici baraža za Ligu šampiona.

BATE je poveo u devetom minutu a strelac je bio Juse Tuominen. Gaston Pereiro izjednačio je iz penala u 35. minutu, a preokret je doneo Irving Lozano golom u 61. minutu. Domaći su izjednačili preko Aleksandra Hleba u 88. minutu, a samo minut kasnije pobedu holandskom timu obezbedio je Donel Malen.

U ostale dve utakmice baraža nije bilo pobednika, Crvena zvezda odigrala je u Beogradu 0:0 sa Salcburgom, a Benfika je na svom terenu u Lisabonu odigrala 1:1 protiv PAOK-a.

Benfika, koja je važila za velikog favorita, povela je u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena iz penala golom Picija, a konačan rezultat postavio je Amr Varda u 76. minutu.

Ljubomir Fejsa i Andrija Živković su igrali za Benfiku, a Aleksandar Prijović za PAOK.

Utakmicu je odlično sudio Milorad Mažić.

Revanš utakmica na programu su naredne nedelje.