KOLAROV KUMOVAO REMIJU U SRPSKOM DERBIJU: Roma ispustila dva gola prednosti protiv Kjeva (VIDEO)

serija A

Fudbaleri Rome odigrali su nerešeno 2:2 protiv Kjeva u italijanskoj Seriji A i svojevrsnom okršaju bivših i sadašnjih srpskih reprezentativaca - Aleksandra Kolarova na jednoj i Radovanovića i Tomovića na drugoj strani.

Roma je već posle pola sata vodila sa velikih 2:0 golovima Stefana El Šaravija u 10. i Brajana Kristantea u 30. minutu, ali je u drugom poluvremenu ispustila lepu prednost. Iskusni Slovenac Valter Birsa je u 52. minutu prepolovio prednost uspavane "vučice", a konačno poravnanje doneo je Marijuš Stepinski u 83. minutu posle loše intervencije srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova.

Roma je u finišu imala ozbiljnu priliku da vrati vođstvo i sačuva tri boda, ali je Sorentino pribrano reagovao posle pokušaja El Šaravija i Džeka, ali moglo je da ispusti i bod u samom finišu meča.

Sva tri srpska igrača igrala su svih 90 minuta - Kolarov za Romu, a Tomović i Radovanović za "mlekadžije", dok je napadač Kjeva Filip Đorđević izostao zbog povrede.