OMLADINCI ZVEZDE NAPRAVILI SJAJNU UVERTIRU PRVOM TIMU: Crveno-beli debitovali u Ligi šampiona remijem sa Napolijem! Kapiten Joveljić doneo istorijski bod (KURIR TV)

OSVETLALI OBRAZ KLUBA

Pre prvog tima, u Ligi šampiona su debitovali omladinci Zvezde! Crveno-bele nade su na premijeri elitnog omladinskog takmičenja osvojile bod remijem sa vršnjacima iz Napolija - 1:1 (1:1).

Meč je odigran na stadionu Čukaričkog na Banovom brdu.

1 / 6 Foto: Starsport©

Poveli su gosti već u 13 minutu. Kapiten Gaetano je izveo korner, a Alberto Senese je preciznim udarcem poslao loptu u mrežu.

Slavlje Napolitanaca trajalo je četiri minuta, jer je izjednačio Dejan Joveljić. Aleksa Terzić je odlično centrirao, a kapiten Zvezde glavom matirao golmana D'Andrea.

U nastavku se igralo obostrano otvoreno, šansi je bilo na obe strane, ali su mreže do kraja meča mirovale.

Crvena zvezda za dve nedelje u drugom kolu gostuje Pari Sen Žermenu, koji je danas ubedljivo poražen u Liverpulu - 2:5.

Utakmici na Banovom brdu prisustvovao je gotovo kompletan upravno-stručni kadar, uključujući i trenera prvog tima Vladana Milojevića.

(Miloš Bjelinić, Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)