SEVILJA UNAKAZILA LEVANTE! Andalužani spakovali ŠEST KOMADA u mrežu domaćina!

Primera

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas u gostima Levante sa 6:2 u petom kolu španske Primere.

Andlužani su mrežu Levantea "načeli" u 11. minutu golom Visama Ben Jedera, da bi domažin već u narednom napadu izjednačio preko Marija Rohera.

Dosta uzbudjenja vidjeno je do poluvremena, pošto je u 21. minutu Danijel Kariko doveo Sevilju do nove prednosti, da bi Hose Morales pet minuta kasnije promašio jedanaesterac za novo izjednačenje.

Ben Jeder je svojim drugim golom u 35. minutu povisio rezultat na 3:1, a svoj treći pogodak psotigao je u 45. za 4:1.

U drugom poluvremenu u listu strelaca upisali su se Andre Silva u 49. i Pablo Sarabija u 90. minutu, dok je Simon Kjer u 90. postigao autogol za konačnih 6:2.

Sevilja je šesta na tabeli sa sedam bodova, dok je Levante 15. sa četiri.