SERGEJ KONAČNO PRORADIO: SMS postigao svoj prvi gol za Lacio u novoj sezoni (VIDEO)

DODAO I ASISTENCIJU

Fudbaleri Lacija savladali su ekipu Đenove rezultatom 4:1 u okviru petog kola italijanske Serije A.

Jedan od strelaca bio je i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić koji je u 53. minutu postigao treći gol za Rimljane na asistenciju Lulića.

Ovo je Sergejev premijerni gol u ovoj sezoni Serije A.

Kaisedo je doveo Lacijale u vođstvo već u sedmom minutu igre na asistenciju Milinković-Savića, a Imobile je duplirao prednost domaćina u 23. minutu meča.

Počasni pogodak za Đenovljane postigao je Piatek u 46. minutu meča, dok je samo minut pre kraja meča Ćiro ponovo zatresa mrežu gostiju za ubedljivu pobedo od 4:1.