NASTAVLJA SE BRUKA CRVENIH ĐAVOLA: Vest Hem pregazio Mančester junajted! Murinjo je OČAJAN (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema slavili su nad Mančester junjatedom sa 3:1 u 7. kolu Premijer lige.

Ekipa Mančester junajteda upisala je tako treći poraz u novoj sezoni šampionata Engleske, pa se u medijima ponovo pokreće priča oko sudbine trenera Žozea Mornija na klupi "crvenih đavola".

Vest Hem poveo je golom Felipea Andersona u petom minutu, da bi do 2:0 došli posle autogola Viktorom Lindelefa u 43. minutu.

U drugom poluvremenu Junajted je jurio rezultat, a u 71. minutu uspeli su da smanje zaostatak pogotkom Maruka Rašforda, ali je Marko Arnautović tri minuta kasnije stavio tačku na konačan rezultat i tako doneo Vest Hemu drugi trijumf u šampionatu.

Mančester junajted je na osmom mestu sa 10 bodova, dok je Vest Hem 12. sa sedam.