SITI I TOTENHEM NEMILOSRDNI: Kejn i Aguero ponovo pogodili, Mitar bez gola u porazu od Evertona (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu ekipu Brajtona sa 2:0, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Golove za pobednički tim postigli su Rahim Sterling u 29. i Serhio Aguero u 65. minutu.

Siti je upisao šestu pobedu od početka šampionata i trenutno je prvi na tabeli sa 19 bodova, odnosno ima bod više od Liverpula koji svoj meč sedmog kola igra kasnije danas.

Na drugoj strani, Brajton je na 15. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Istim rezultatom slavio je i Totenhem protiv Hadersfilda u gostima. Oba pogotka postigao je Hari Kejn, u 25. i 34. minutu iz jedanaesterca.

Totenhem je trenutno četvrti na tabeli sa 15 bodova, dok je Hadersfild poslednji sa samo dva boda.

Fudbaleri Arsenala upisali su petu uzastopnu pobedu, pošto su na svom terenu bili bolji od Votforda sa 2:0. Do 81. minuta nije bilo golova na ovom meču, a onda je Krejg Katkart pogodio svoju mrežu, da bi konačan rezultat postavio Mesut Ozil u 84. minutu.

Arsenal je, posle petog trijumfa, peti na tabeli sa 15 bodova. Votford je vezao i treću utakmicu bez trijumfa i sada je šesti sa dva boda manje.

Fudbaleri Evertona su na svom terenu bili bolji od Fulama sa 3:0.

Gilfi Sigurdson u 52. minutu nije iskoristio penal, ali se iskupio golovima u 56. i 89. minutu. U strelce se upisao i Dženk Tosun u 66. minutu.

Ekipa Evertona je na 11. mestu na tabeli sa devet osvojenih bodova, dok je Fulam na 16. sa pet.

U preostala dva meča igrana u terminu od 16.00, fudbaleri Lestera su u gostima slavili protiv Njukasla sa 2:0, a istim rezultatom je i Vulverhempton pobedio Sautempton.