ZVEZDO, ČUVAJ SE, NEJMAR GAZI: PSŽ protutnjao i Nicom pred dolazak crveno-belih u Pariz (VIDEO)

SVECI OSAM OD OSAM

Fudbaleri Pari Sen Žermena kao gosti su pobedili Nicu 3:0 u utakmici osmog kola francuskog prvenstva.

"Svecima" je to osmi trijumf u isto toliko mečeva u Ligi 1.

Ekipu Tomasa Tuhela u vođstvo je doveo Nejmar u 22. minutu posle sjajnog udarca sa 20 metara.

Tek što je počelo drugo poluvreme PSŽ je duplirao prednost. Mbape je obišao golmana Beniteza, ali je njegov šut izblokiran, međutim, odbijenu loptu Nkunku je poslao u mrežu za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Nejmar svojim drugim golom, koji je postigao u 92. minutu.

Nici nije pomogao ni Mario Baloteli, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a domaćinu je posao bio dodatno otežan od 59. minuta, kada je isključen Siprijen.

PSŽ je rutinski obavio posao pred utakmicu drugog kola Lige šampiona, koju u sredu u 18.55 igra u Parizu sa Crvenom zvezdom.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)