CRVENI KARTON POSLE SRPSKOG OKRŠAJA U FRANKFURTU: Basta srušio Kostića, pa ga sudija poslao u svlačionicu (VIDEO)

LACIO U DRUGOM POLUVREMENU SA IGRAČEM MANJE

Srpski fudbaler Dušan Basta dobio je crveni karton na gostovanju Lacija u Frankfurtu.

Ajntraht i Lacio igraju meč drugog kola Lige Evrope, a Basta je isključen u trećem minutu sudijske nadoknade vremena prvog poluvremena.

Posle kornera domaćina, Filip Kostić je hteo da započne kontru, ali ga je Basta oborio, pa mu je sudija Gozbujuk pokazao drugi žuti karton.

Na poluvreme se otišlo vođstvom domaćina 2:1, a drugi gol za Ajntraht postigao je upravo Kostić, i to na asistenciju Mijata Gaćinovića.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)