JOKANOVIĆ I MITROVIĆ POLOŽILI ORUŽJE PRED TOBDŽIJAMA: Pukla petarda! Arsenal razbio Fulam (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala ubedljivo su kao gosti pobedili Fulam 5:1 (1:1) u utakmici osmog kola Premijer lige.

Tim Slaviše Jokanovića doživeo je već peti poraz i sa pet bodova nalazi se na 15. mestu, prvom iznad "zone ispadanja".

"Tobdžije" su se ovom pobedom izjednačile sa Totenhemom na trećem mestu sa po 18 bodova.

Aleksandar Mitrović i saigrači uspeli su da pariraju favorizovanom gostu u prvom poluvremenu. Arsenal je poveo golom Lakazeta u 29. minutu, ali da se na poluvreme ode nešrenim rezultatom (1:1), pobrinuo se Širle u 44.

A onda su u nastavku "tobdžije" slomile Fulam.

Lakazet je drugim golom ponovo doveo svoj tim u vođstvo u 49. minutu, sve dileme otklonio je Remzi u 67, a onda je Obamejang pogocima u 79. i 91. postavio konačan rezultat.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)