LEVANTE SMENIO TRENERA REALA? Šampion Evrope doživeo još jednu bruku usred Madrida

SENZACIJA U ŠPANIJI

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na svom "Santjago Bernabeuu" od Levantea 1:2 (0:2) u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Gosti su već posle 13 minuta vodili 2:0, golovima Moralesa i Rođera iz penala i tada najavili senzaciju.

Real je, međutim, imao mnogo vremena pred sobom da spreči još jednu bruku, ali uprkos konstantnoj inicijativi, uspeo je samo da ublaži poraz pogotkom Marsela u 72. minutu.

Na ove strane poništen je po jedan gol.

Real je produbio krizu trećim uzastopnim porazom, a četvrtim u poslednjih pet mečeva u svim takmičenjima.

Šampionu Evrope je ovo već treći prvenstveni neuspeh i sada je tek na petom mestu sa samo 14 bodova, ali kada i ostali odigraju mečeve devetog kola, "kralj" bi mogao još da potone.

Levante je skočio na sedmo mesto sa 13 bodova.

Ovaj poraz mogao bi da presudi treneru Reala Đulenu Lopetegiju o čijoj smeni se pričalo i tokom prvenstvene pauze.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)