SRBIN PROMAŠIO PENAL: Pogledajte kako je kapiten Kristal palasa Luka Milivojević šutirao sa bele tačke! Pikford nogama odbranio (VIDEO)

NAJBOLJA MOGUĆA PRILIKA

Srpski fudbaler Luka Milivojević promašio je penal za Kristal palas na gostovanju Evertonu.

U utakmici devetog kola Premijer lige na "Gudison parku" u Liverpulu gosti su u 59. minutu, pri rezultatu 0:0, dobili penal.

Milivojević, koji je i kapiten tima, preuzeo je odgovornost.

Srpski fudbaler je šutirao po sredini gola, a golman Evertona i reprezentacije Engleske Džordan Pikford nogama je zaustavio loptu.

Na kraju Everton je došao do pobede golovima rezervista u finišu, Kalvert-Levina u 87. i Tosuna u 89. minutu.

"Karamele" su posle treće uzastopne pobede na osmom mestu sa 15 bodova, dok je Kristal palas 15. sa sedam.