LUDNICA U ZVEZDINOJ GRUPI: Napoli i PSŽ remizirali, crveno-beli na dva boda od vrha (VIDEO)

liga šampiona

Fudbaleri Napolija odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Pari Sen Žermena, u utakmici četvrtog kola Grupe C u Ligi šampiona.

Francuski tim poveo je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Huana Bernata, a konačan rezultat postavio je Lorenco Insinje u 63. minutu iz jedanaesterca.

U drugoj utakmici u toj grupi Crvena zvezda je u Beogradu pobedila Liverpul sa 2:0.

Napoli je prvi na tabeli sa šest bodova, koliko ima i Liverpul. Pari Sen Žermen je treći sa pet bodova, a poslednjeplasirana Zvezda ima četiri.

Fudbaleri Porta pobedili su večeras na svom terenu Lokomotivu iz Moskve sa 4:1, u utakmici četvrtog kola Grupe D u Ligi šampiona.

Porto je poveo u drugom minutu golom Ektora Erere, a prednost je udvostručio Musa Marega u 42. Gol za ruski tim postigao je Džeferson Farfan u 59. minutu, a treći gol postigao je Hesus Manuel Korona u 67. minutu. Konačan rezultat postavio je Otavio u trećem minutu nadoknade vremena.

U drugoj utakmici u toj grupi Šalke je pobedio Galatasaraj golovima Gvida Bgštalera u četvrtom i Marka Uta u 57. minutu.

Porto je prvi na tabeli sa 10 bodova, Šalke ima osam, treći je Galatasaraj sa četiri, a poslednja je Lokomotiva koja je bez bodova.

Fudbaleri Intera i Barselone odigrali su večeras u Milanu nerešeno 1:1, u utakmici četvrtog kola Grupe B u Ligi šampiona.

Barselona je povela u 83. minutu golom Malkoma, a bod domaćima doneo je Mauro Ikardi, četiri minuta kasnije.

U drugoj utakmici u toj grupi, Totenhem je na londonskom Vembliju pobedio PSV sa 2:1 i ostvario prvu pobedu.

Holandjani su poveli posle 61 sekunde golom Luka de Jonga, a preokret je doneo Hari Kejn. On je izjednačio u 78. minutu, a pobedu domaćima doneo je golom u 89. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa 10 bodova, Inter ima sedam, Totenhem četiri, a PSV jedan bod.

Fudbaleri Atletika pobedili su večeras u Madridu Borusiju iz Dortmunda sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Grupe A u Ligi šampiona.

Golove su postigli Saul Niges u 33. minutu i Antoan Grizman u 80.

Ranije danas Briž je kao gost pobedio Monako sa 4:0.

Borusija i Atletiko su prvi na tabeli sa po devet bodova, Briž ima četiri, a Monako jedan bod.

TOK MEČEVA:

DRUGO POLUVREME:

90. minut - Još jedan gol Porta za ukupnih 4:1 protiv Lokomotive.

89. minut - Ponovo pogađa Kejn za preokret Totenhema na Vembliju!

87. minut - Ikardi postiže gol na meču sa Barselonom i izjednačuje rezultat.

83. minut - Barselona je povela u Italiji na meču sa Interom. Malkom je strelac za Katalonce.

80. minut - Grizman udvostručuje prednost Atletika na meču sa Dortmundom.

78. minut - Kejn izjednačava rezultat na Vembliju.

67. minut - Porto postiže još jedan gol na meču sa Lokomotivom za ukupnoih 3:1.

61. minut - Insinje postiže gol sa penala za Napoli i izjednačuje rezultat.

59. minut - Farfan smanjuje prednost Lokomotive u Portugaliji.

57. minut - Ut udvostručuje prednost Šalkea na meču sa Galatom!

PRVO POLUVREME:

45. minut - PSŽ vodi u Napolju protiv domaćina. Huan Bernat je strelac.

42. minut - Marega udvostručuje prednost Porta na meču sa Lokomotivom.

33. minut - Saul donosi prednost Atletiku u Madridu na meču sa Dortmundom.

3. minut - Burgštaler dovodi Šalke u vođstvo na meču sa Galatasarajem.

2. minut - Porto je poveo golom Erere na svom terenu protiv Lokomotive.

2. minut - Luk De Jong dovodi u prednost PSV na meču sa Totenhemom.

Atletiko iz Madrida će na svom terenu dočekati ekipu Dortmunda koji je pre samo 15 dana slavio u Nemačkoj sa ubedljivih 4:0. U ranijem terminu od 19 časova Monako je na svom terenu poražen od Klub Briža.

Porto će na svom terenu dočekati ekipu Lokomotivu iz Moskve koju je savladao u Rusiji u prošlom kolu rezultatom 3:1 u veoma uzbudljivoj i neizvesnoj utakmici.

U istoj grupi Šalke će dočekati na svom terenu ekipu Galatasaraja. U prvoj utakmici ove grupe bilo je nerešeno, tačnije nije postignut niti jedan pogodak za svih 90 minuta.

U možda najuzbudljivijoj grupi Barselona će gostovati Interu u Italiji, dok će Totenhem dočekati ekipu PSV.

U grupi u kojoj je i Crvena zvezda, Napoli će u Italiji dočekati ekipu PSŽ. Prva utakmica ova dva tima završena je rezultatom 2:2, dok je Zvezda svoju utakmicu igrala ranije danas sa ekipom Liverpula.