HANDANOVIĆ SPASIO INTER ISTORIJSKE BRUKE: Atalanta prekinula pobedničku seriju Neroazura (VIDEO)

ČETIRI KOMADA ZA TIM IZ MILANA

Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu ekipu Intera sa ubedljivih 4:1, u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Inter je pretrpeo treći poraz od početka šampionata, a prvi posle sedam uzastopnih pobeda i treći je na tabeli sa 25 bodova.

Na drugoj strani, Atalanta je stigla do petog trijumfa, a četvrtog uzastopnog i trenutno je šesta sa 18 osvojenih bodova.

Strelci za pobednički tim bili su Hans Hatebur u devetom, Đanluka Mančini u 62, Berat Đimsiti u 88. i Alehandro Gomes u 94. minutu. Jedini pogodak za Inter postigao je Mauro Ikardi sa penala u 47. minutu.

Inter može da se zahvali Samiru Handanoviću na tome što je sačuvao čast Milaneza – 4:1. Da nije bilo slovenačkog čuvara mreže Inter bi doživeo jedan od najvećih poraza u istoriji.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu Serije A gostuju Empoliju, dok Inter dočekuje Frosinone.