STRAŠAN REMI U BAČKOJ PALANCI: Spektakl Bačke i Napretka! Domaćin imao dva penala, gosti se bunili što im nije dosuđen jedan

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Bačke i Napretka igrali su danas nerešeno 3:3, u prvoj utakmici 18. kola Super lige.

Golove za Bačku dali su Damir Čeković u 58. i Filip Bajić u 18. i 73. minutu, oba puta iz penala.

Strelci za goste bili su Miloš Vulić u 12, Nikola Eskić u 66. i Aleksa Vukanović u 71. minutu.

Fudbaleri Napretka su bili nezadovoljni jer im nije dosuđen penal pred kraj utakmice, kada sudija Ilija Brdar procenio da je Enver Alivodić simulirao.

Napredak je prekinuo seriju od četiri pobede i peti je na tabeli srpskog prvenstva sa 32 boda.

Bačka zauzima 11. poziciju sa 17 bodova.

(Beta, Foto: Starsport)