LUDI DERBI NA OLD TRAFORDU: Arsenal dva puta vodio, ali Mančester junajted stigao do remija (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda i Arsenala igrali su nerešeno 2:2 (1:1) u derbiju 15. kola Premijer lige.

Arsenal je sa 31 bodom na deobi četvrtog mesta sa Čelsijem, dok je Mančester junajted ima 23 boda, koliko i Everton i Bornmut, na potezu od šestog do osmog mesta.

Derbi na "Old Trafordu" je bio uzbudljiv.

Gosti su poveli preko Mustafija u 26. minutu, posle udarca glavom i nespretne reakcije De Hee, lopta je ipak prešla gol-liniju.

Samo četiri minuta kasnije izjednačio je Marsijal.

Gosti su i drugi put došli do vođstva, strelac je bio Lakazet u 68. minutu, samo tri minuta pošto je ušao u igru.

Tada je radost "tobdžija" trajala još kraće, jer je minut kasnije Lingard izjednačio i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat ludog derbija.

Nemanja Matić je odigrao ceo meč za Mančester junajted.

Arsenal je vezao 20 utakmica bez poraza!

"Crveni đavoli" u subotu u 16. kolu ponovo igraju kao domaćini, sa Fulamom, dok "tobdžije" istog dana dočekuju Hadersfild.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)