SPARTAK IZ PENALA U 95. MINUTU POBEDIO VOŽDOVAC: Zmajevi ukroćeni u Subotici u nadoknadi vremena

ĆALASAN POGODIO PENAL

Fudbaleri Spartaka pobedili su Voždovac u Subotici sa 3:2, u 21. kolu Super lige.

Spartak je pobedio posle preokreta, golom Nemanje Ćalasana iz penala u 95. minutu.

Voždovac je imao dva gola prednosti na poluvremenu u Subotici. Strelci su bili Andrija Luković u 28. i Lazar Zličić u 42. minutu.

Domaćin je ipak u drugom delu uspeo da preokrene i pobedi.

Prvo su Nemanja Obradović u 62. i Vladimir Torbica u 77. minutu doneli izjednačenje Spartaku.

Arbitar Bojan Nikolić je u nadoknadi vremena sudio penal za domaćina, koji je Ćalasan iskoristio za važnu pobedu Spartaka.

Spartak je na pauzu otišao sa 12. mesta sa 19 bodova, koliko ima i Voždovac koji je poziciju iznad.