SEVILJA SE PROVUKLA NA GOSTOVANJU LEGANESU: Ben Jeder golom u poslednjem minutu doneo bod svojoj ekipi! (VIDEO)

BUNDESLIGA

Fudbaleri Leganesa i Sevilje odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Domaći Leganes poveo je u petom minutu golom Mikela Vesge, a bod Sevilji doneo je Visam Ben Jeder u prvom minutu nadoknade vremena. Sevilja je celo drugo poluvreme igrala sa desetoricom igrača pošto je u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena Fran Vaskez dobio crveni karton.

Sevilja je nastavila niz rezultata bez poraza i treća je na tabeli sa 32 boda, dva manje od Atletiko Madrida i pet manje od prvoplasirane Barselone.

Leganes je treću uzastopnu utakmicu odigrao nerešeno, zauzima 16. mesto na tabeli sa 19 bodova.