icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

DOGODILO SE SVETSKO ČUDO: PSŽ ispao iz Liga kupa! Gengan imao tri penala, dao dva gola i izbacio Svece (VIDEO)

UZALUD NEJMAROV GOL

Čudo se dogodilo! PSŽ je izgubio u meču četvrtfinala i to kao domaćin od Gengana 1:2 (0:0) i ispao iz Kupa Francuske!

Gosti su imali čak tri penala, od kojih su dva realizovali i načinili senzaciju.

Inače, Gengan je poslednjeplasirani tim francuske Lige 1, a domaćin je igrao u najjačem sastavu...

Prvi penal za Gengan promašio je Tiram u 61. minutu, a samo dva minuta kasnije Nejmar je na centaršut Menijea doveo PSŽ u vođstvo.

Sudija Bastijen je drugi put na belu tačku pokazao u 81. minutu, kada je N'Gbakoto bio precizan i doneo izjednačenje.

A onda u 93. minutu još jedan penal za goste. Tiram se iskupio za prethodni promašaj i doneo veliku radost svima u Genganu - 1:2!