SEVILJA PREKINULA CRNU SERIJU: Puče petarda u drugom poluvremenu, stradao Levante

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas na svom terenu Levante sa 5:0, u utakmici 21. kola španskog prvenstva i prekinuli niz od četiri meča bez pobede u Primeri.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Prvo je strelac u 48. minutu bio Visam Ben Jeder, dok je Andre Silva postigao gol u 60. minutu. Treći pogodak postigao je Fran Vaskes u 71. minutu, Pablo Sarabija bio je strelac u 80. minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Kvinsi Promes u 90. minutu.

Sevilja je prekinula niz od četri utakmice bez pobede, odnosno dva vezana poraza i treća je na tabeli sa 36 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Real Madrid ali uz utakmicu manje.

Levante je pretrpeo deveti prvenstveni poraz i zauzima 10. mesto na tabeli sa 26 bodova.