NOVA BOMBA KOLAROVA: Kapiten Srbije dao golčinu, Roma doživela debakl protiv Fiorentine (VIDEO)

KUP ITALIJE

Fudbaler Rome Aleksandar Kolarov postigao je golčinu, ali je njegov tim doživeo katastrofu u četvrtfinalu Kupa Italije protiv Fiorentine u Firenci - 7:1 (3:1).

Domaćin je u Firenci već posle 18 minuta vodio 2:0 golovima Kijeze, a onda je Kolarov u 28. vratio nadu Rimljanima

Kapiten reprezentacija Srbije je dobio loptu od El Šaravija, povukao je 15-ak metara, a kada je došao nadomak kaznenog prostora, opalio je kao iz topa i pogodio!

Međutim, samo pet minuta kasnije, zahvaljujući Mjurielu, Fiorentina je ponovo pobegla na "plus dva" - 3:1, što je i bio rezultat prvog poluvremena.

Domaćin je kanonadu nastavio i u drugom poluvremenu.

Benasi je u 66. minutu povećao na 4:1, a kada je u 72. isključen Edin Džeko zbog pljuvanja sudije, Roma se raspala.

Kijeza je u 74. minutu "upisao" het-trik, a onda je Simeone u 79. i 89. minutu postavio konačnih 7:1.

Inače, Federiko Kijeza i Đovani Simeone su sinovi slavnih fudbalera, Enrika Kijeze i Dijega Simeonea.