LUDNICA U FIRENCI: Fiorentina do boda protiv Intera iz penala u 101. minutu! VAR neumorno radio

SERIJA A

Fudbaleri Fiorentine i Intera odigrali su večeras nerešeno 3:3, u utakmici 25. kola italijanskog prvenstva.

Fiorentina je povela već u prvom minutu autogolom Stefana De Vreja, a pet minuta kasnije izjednačio je Matijas Vesino.

Inter je poveo golom Matea Politana u 40, a posle njega strelac za milanski tim bio je Ivan Perišić, u 52. minutu iz penala, koji je dosuđen posle pregledanja video snimka.

U 62. minutu posle upotrebe VAR tehnologije poništen je gol Fiorentine, a domaći tim postigao je gol u 74. minutu, kada je bio strelac Luis Murijel iz slobodnog udarca.

U šestom minutu nadoknade vremena dosuđen je penal za Fiorentinu, pošto se činilo da je Danilo D'Ambrozio igrao rukom u šesnaestercu. Sudija je zatim ponovo pregledao video snimak i ostao pri svojoj odluci, pa je gol u 11. minutu nadoknade vremena postigao Žordan Veretu.

Inter je treći na tabeli sa 47 bodova, a Fiorentina, koja je 12. put odigrala nerešeno u prvenstvu, zauzima deveto mesto na tabeli sa 36 bodova.